| Leg? |
Melyik a legjobb album a vilgon?
|
| Dookie (1 / 25%) |
 
|
| The Wall (1 / 25%) |
 
|
| The Dark Side of The Moon (0 / 0%) |
 
|
| American Idiot (0 / 0%) |
 
|
| Animals (0 / 0%) |
 
|
| Ms (2 / 50%) |
 
|
| Egyik se rmlik (0 / 0%) |
 
|
Szavazatok szma: 4
Ltrehozs idpontja: 2005-09-09 17:45:18
Szavazs lezrva: 2005-09-16 17:56:12
|